Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo

Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo

289.92TL
Stokta var
d1231

Etiketler: Ucuz Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo, Yüksek Kalite Gigabit medya dönüştürücü 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü fiber Ethernet anahtarı fiber ücretsiz kargo, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Product Name: media converter
    Fiber Port : 1 port 1.25G fiber
    communication Mode: Full-Duplex&Half-Duplex
    Marka Adı: sevenlayer
    Lif Tipi: Tek Modlu
    Wavelength: 1310/1550nm
    renk: 3KM, 20KM
    Power Supply: DC5V 1A AC100V-240V(50-60HZ)
    Ethernet Port: 1 10/100/1000M Ethernet port
    Bağlayıcı Tipi: SC/UPC
    boyut: 30*12*3
    Model Numarası: JYD-2110SB
    Paket Boyutu: 12cm x 30cm x 3cm (4.72in x 11.81in x 1.18in)
    Birim Tipi: parça

    Yüksek kaliteli 10/100/1000 M Tek modlu fiber ortam dönüştürücü ile sc

    Açıklama

    , Sevnlayer Ethernet medya dönüştürücüler iletmek ve almak için tasarlanmıştır 10/100/1000 Mbps veri fazla tek

    Modu optik fiber. Elektrik arayüzü olacak Oto-Müzakere için bir 10 Mbps, 100 Mbps, 1000 MEthernet hızı

    Olmadan herhangi bir ayarlamaları. Optik arayüzü 1000 Mbps Ethernet hızı çalışır. LED göstergeler vardır sağlanan

    Hızla ascertaining için ekipman çalışma durumu.

    Özellikleri

    1. Plug ve oyun, yüksek performans, Düşük güç tüketimi

    2. IEEE802.3 ile uyumlu, IEEE802.3u, IEEE8.3ab, IEEE802.3z

    3. IEEE802.3 ile uyumludur (10BASE-T) ve IEEE802.3u (100BASE-TX/FX), IEEE 802.3z/AB

    10/100/1000Base-T 1000Base-SX/LX standartları

    4. elektrik port destekler Otomatik Müzakere için 10 Mbps veya 100 Mbps, tam dubleks veya yarım dubleks veri.

    5. otomatik MDI/MDI-X crossover

    6. kadar mesafeler: SFP bağlıdır

    8. LC optik konnektörler.

    9. DC powered

    10. durumu için LED TX, FX LINK/ACT, GÜÇ, 100 M, 1000 M kolayca izlemek ağ statüsü

    Teknik Şartname

    Ürün Adı 10/100/1000 M Tek Lif, Tek Mod, Fiber ortam dönüştürücü Modeli JYD-2110SB-GE Standartları

    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Akış Kontrolü,

    IEEE 802.1af DTE Güç MDI üzerinden Dalga boyu Tek Modu: 1310nm, 1550nm Port Tek RJ45 port, Bir Fiber (SC) Ağ Medya 10BASE-T: Cat3, 4,5 UTP (≤100 metre) 100BASE-TX: Cat5 veya daha fazla UTP (≤100 metre) Ileri Modu Mağaza ve ileri LED Göstergesi

    PWR: Yeşil Işıklı belirtmek için birim işletim altında normal çalışma

    TX Link/ACT: Yeşil Işıklı gösterir aldıktan bağlantı uyumlu gelen bakliyat

    Bakır cihazı Ve yanıp söner veri gönderiliyor/alınan

    FX Link/ACT: Yeşil Işıklı gösterir aldıktan bağlantı uyumlu gelen bakliyat

    Fiber cihazı Ve yanıp söner veri gönderiliyor/alınan

    1000 M: Yeşil Işıklı zaman veri paketleri

    1000 Mbps de iletilen vardır Güç Kaynağı DC5V1A Çevre gereksinimleri Çalışma Sıcaklığı: 0 °C ~ + 70 °C

    Depolama Sıcaklığı:-45 °C ~ + 95 °C

    Bağıl Nem: 0 ~ 95% (yoğuşmasız) Iletim Mesafesi Fiber: Tek Modlu, 20 km; UTP: Cat.5/6, 100 m Diemension 11 cm * 7 cm * 2.5 cm 1. varsayılan ile ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, AU standartları istek olarak temin edilebilir. 2. bu modeli Chipest QualcommQCA8334-AL3C

  • Değerlendirmeler (1)

    • Virunchyk 27

      Mükemmel. Reklamı yapılan işi aldı

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler